• (+373) 22 999260

Traducator cu / fără experiență

Full-Time Perlia – Postat de perliaOriunde Postat pe: 23.11.2017

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Avem nevoie de angajat în cadrul Biroului de Traduceri Perlia, în calitate de traducator cu experiență sau debutant în domeniu.

Cerințe :

– studii superioare în domeniul limbilor straine;
– cunoașterea perfecta a limbii române și ruse;
– de preferat prezenta autorizației de traducator emisa de către Ministerul Justiției;
– cunoaștere PC-ului;
– activare pe termen îndelungat.

Condiții asigurate :
– salariu 3700 – 5000, în dependenta de experiența în domeniu, existenta autorizației de traducator și de limbile pe care le poseda candidatul.
– întreg pachet social.

Program de lucru:
luni – vineri 09:00 – 17: 30

Asteptam CV-urile Dvs la adresa de e-mail: nataliavizitiu@gmail.com

Categoriile job-urilor: Secretariat, Lucratori in oficiu