• (+373) 22 999260

șoferilor TIR salariu pana la 2800euro.

Full-Time InterimTransportGroup – Postat de Marina ITGOriunde Postat pe: 18.01.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Oferim locuri de muncă șoferilor TIR – salariu atractiv pe oră !!!

*contract de muncă in Olanda *
pana la 2800euro.

Ce obțineți ?

-contract de muncă in Olanda

-asigurare medicală internațională

-transferul salariului în contul dvs. – săptămânal

-vacanță în orice moment și de orice durată de care aveți nevoie

-pauză săptămânală în casă cu toate comoditățile

-lucru pe tot parcursul anului.

De ce aveți nevoie ?

-cetățenie UE

-engleza, germana sau olandeza la nivel avansat

-permis de conducere categorie C+E

-card pentru tahograful digital

-atestat șofer profesionist pentru transport de mărfuri sau cod 95

-experiență profesională în UE

-punctualitate si disciplinitate.

Cine are avantaj ?

-șoferii care sunt gata să lucreze in transport frigorific

-șoferii care sunt gata să lucreze singuri și în echipaj

-șoferii care sunt gata să lucreze cu remorcă (tandem) și cu semiremorcă

-șoferii cu experiență în transportul de flori, fructe și legume

-șoferii cu experiență de conducere in Marea Britanie (Anglia)

Cine suntem noi ?

Interim Transport Group ( ITG ) – agenție de transport cu locuri de muncă pentru șoferi, care acționează in rol de angajator direct.

Clienții noștri sunt zeci de companii de transport din toată Olanda. La noi puteți găsi cea mai preferată direcție și, de asemenea, puteți alege compania de transport unde dotiți să lucrați sau s-o schimbați.

Din această cauză suntem în stare să oferim șoferilor noștri flexibilitate în program unde fie-care își decide durata preferată de lucru și concediu.

Marina Goraș marina@interimtransport.nl

Tel: +31 (0)299-820-991

Mobil: +48 731 764 208 (WhatsApp, VIBER)

Categoriile job-urilor: Lucru in strainatate