• (+373) 22 999260

Salon de infrumusetare Bucuresti

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsBucurești, Municipiul București, Румыния Postat pe: 19.10.2017

Descrierea Jobului:

Salon de infrumusetare in cautare de angajati

Posturile disponibile sunt la
– cosmetica(gene false,tratamente faciale,tatuaje sprâncene,pensat)
– si un post pentru coafor (vopsit,impletituri,tunsori)

Cerinte
Fetele trebuie sa aiba experienta in domeniu.
Cetatenie MD

Salariul
este de 400 €,salariul este pentru inceput

Programul
este zilnic de la 10-21 de luni până vineri iar sâmbăta de la 10-17.
Pentru inceput nu se va lucra în ture.

Cazare
se ofera gratis

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in EuropaLucru in Romania