• (+373) 22 999260

Reprezentant Vanzari Anglia

Full-Time RMD GLOBAL DEVELOPMENT LIMITED – Postat de Oana BandeanOriunde Postat pe: 03.05.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Esti o fire activa, ambitioasa si vrei sa castigi multi bani?Aici e locul tau!!!

RMD GLOBAL DEVELOPMENT LIMITED recruteaza tineri intre 18-30 de ani pentru pozitia de Ambasador Produse Cosmetice de Lux in Anglia.

NU se plateste nici un fel de comision nici inainte de plecare si nici ulterior!

Profilul candidatului ideal:

-Pasaport/Buletin European ex.romanesc

-limba engleza la nivel conversational

– experienta in vanzari nu e obligatorie

– dorinta de a castiga multi bani

– persoane energice, comunicative, ambitioase, optimiste.

Responsabilitati / Realizari

Compania noastra va ofera un substantial pachet de beneficii:

– Garantia unui venit fix de 1500 lire/luna pentru primele 3 luni de munca;

– Posibilitatea unor castiguri cuprinse intre 3000 si 4000 lire/luna din comisioane avantajoase (20% – 30%) in functie de competentele voastre ;
-Primele 2 saptamani cazarea este gratuita;
-Contravaloarea biletului de avion returnata integral in prima luna de munca;
-Bonusuri salariale in functie de target-uri;

-Compania va oferi in prima saptamana Training in Vanzari pentru initiere, perfectionare si obtinerea veniturilor substantiale;

-Training-uri de perfectionare a vanzarilor vor fi oferite saptamanal la cerere pe durata angajarii;

-Compania va oferi asistenta gratuita in obtinerea actelor necesare pentru a lucra in legalitate in Anglia;

– O echipa tanara, prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber.

Desfasurarea jobului

Locatia de desfasurare a activitatii va fi in magazine centrale sau in mall-uri luxoase din Anglia.

Descrierea jobului

Activitatea zilnica consta in:

-Abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia;

-Promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii;

-Demonstratia produselor in shop-urile noastre;

-Incheierea vanzarii ca si scop final;

-Programul de lucru de 5/6 zile pe saptamana 8h/zi cu 45 min pauza de masaCazarea

-Primele 2 saptamani cazarea este GRATUITA, ulterior aceasta este asigurata contra sumei de 80 lire pe saptamana iar utilitatile sunt incluse si deduse din salariu;

-Casele companiei sunt spatioase, moderne si curate amplasate in vecinatatea locului de munca;

-Apartamentele sunt mobilate si includ echipamente si cablu TV, XBOX, acces la internet, precum si aparatura electrica necesara.

Pentru mai multe informatii -accesati www.topjobglobal.com
-trimiteti un email pe recruitment@rmd-global.com
– contactati 00447446294542

Categoriile job-urilor: Comert, Vinzari