Partea asta o vr Angajam: Hair Stylist/ Beauty Therapist/Nail Technicians

Full-Time Beauty salon – Postat de Diana RataOriunde Postat pe: 04.02.2019

Descrierea Jobului:

Angajam: Hair Stylist/Beauty Therapist/Nail Technician in zona de Sud-Vest a Angliei. Pozitiile sunt pe lunga durata, part-time dar si full-time.

Se ofera:
• Salarizare avantajoasa.
• Flexibilitate in a munci part time sau full time.
• Nu se percep comisioane sau orice alte taxe
• Support in obtinerea National Inssurance Number si a contului bancar
• Instruire si obtinerea altor licențe aditionale, acolo unde este cazul
• Asistenta cu relocarea in Marea Britanie

Poti aplica daca:
• Vorbesti Limba engleza la nivel mediu
• Iti doresti un loc de munca stabil pe perioada nedeterminata
• Ai o experienta de minim 2 ani
• Esti o persoana motivata si entuziastica
• Esti dispus/a sa te relochezi in Marea Britanie

Categoriile job-urilor: Lucru in strainatate
Tipurile job-urilor: Full-Time. Job-ul expira in 11 zile.