• (+373) 22 999260

Operator Call Centre (limba româna)

Part-Time StudioModerna – Postat de Studio_modernaOriunde Postat pe: 05.10.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Vorbeşti corect limba română și ești deschis către noi provocări?
Ești gata de o nouă experință în cariera ta profesională?
Îți place să comunici liber, încrezător și clar la telefon?
Ai puterea de a negocia și a convinge?

Atunci vino în echipa noastră și demonstrează-ți abilitățile.
Studio Moderna angajează Operatori Call-Centre!

De ce beneficiezi? Evident că de:
– Un salariu motivant;
– Un program flexibil de 6 ore; (ai la discreția ta să-ți planifici singur orele de muncă :))
– Contract individual de muncă împreună cu pachetul social;
– O echipă tânără, ambițioasă și friendly;
– O ambianță plăcută într-un oficiu nou;
– Ceai și pauze „dulci” de relaxare :)
– Team building-uri și corporative vesele, alături de multe alte surprize captivante!

Dar, iată care sunt cerințele față de noii noștri colegi:
– Vorbirea fluentă în limba română (alte limbi constituie un avantaj)
– Abilități de comunicare și negociere;
– Efectuarea apelurilor telefonice;
– Cunoştinte operare PC (calculatorul);
– Abilități de organizare / stabilirea scopurilor în ordinea priorităților.

Unde ne afltăm: Kentford, Chişinău;
Cum puteți face parte din echipă: Expediază CV-ul la adresa: angajat@studio-moderna.com sau telefonează-ne pentru mai multe detalii!
Telefon: +37379809177

Categoriile job-urilor: Vanzari la telefon (telemarketing)
Tipurile job-urilor: Part-Time.