• (+373) 22 999260

Muncitori Depozite

Full-Time AA Euro Recruitment – Postat de AA EuroCarlow, County Carlow, Ирландия Postat pe: 31.07.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

AA Euro Recruitment Irlanda angajeaza Operatori(picker) in depozitele localizate in regiunea Carlow, Republica Irlanda.

In depozit se desfasoara o activitate logistica, functiile operatorilor fiind similare urmatoarelor sarcini:

-Incarcare si descarcare(barbati);
– Verificarea cantitativa la receptia materialelor;
– Depozitarea materialelor dupa anumite reguli;
– Alimentarea ariilor de impachetare;
– Asezarea pe raft;
– Scanarea coletelor;
– Mentinerea curateniei in depozit;
– Inventarierea periodica a finitelor depozitare;
– Pregatirea si efectuarea livrarilor;
– Verificarea vizuala a coletelor pentru a nu fi livrate deteriorate.

Oferta:

Salariu: €10.50/h
Contract: termen nedeterminat
Cazare: asigurata de catre angajator contra cost.

Cerinte:
– Cunoasterea la nivel conversational al limbii engleze:
– Aptitudinea de a lucra mai mute ore in picioare;
– Apt(a) de munca(din punct de vedere fizic);
– Experienta de munca intr-o activitate similara sau identica va reprezenta un avantaj importan.

Asteptam CV-urile dvs la anastasia@aaeuro.com

Ne puteti de asemenea contacta pentru obtinerea unor detalii suplimentare referitoare la post la: +40 799 986 870, de Luni-Vineri, intre 09h30 – 18h30.

Tipul jobului: Cu normă întreagă, Perioadă nedeterminată

Salariu: €1.600,00 l- €2.000,00 /lună, in functie de nr de ore lucrate

Categoriile job-urilor: Lucru in strainatate