• (+373) 22 999260

Muncitori Constructii Galati-100 lei/zi

Full-Time Ekoedges SRL – Postat de EkoedgesGalați, Județul Galați, Румыния Postat pe: 25.06.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Compania isi mareste echipa si angajeaza Muncitori care au mai lucrat in constructii si au experienta respectiv :
DULGHERI, ZIDARI, FIERAR-BETONISTI,
TENCUITORI, RIGIPSARI, MONTATORI GRESIE si FAIANTA, AMENAJARI EXTERIOARE pentru Constructii Case, Spatii Comerciale, Constructii civile in general,

AVANTAJE :
– Salariu 100 ron/zi , plata la 2 saptamani ;
– Contract de munca pe termen LUNG ;
– Conditii de munca si pe perioada iernii;
– Siguranta locului de munca, inclusiv IARNA;
– Lucrarile se desfasoara in Galati .

Cerinte Angajat:
– experienta minim 5 ani in constructii;
– calificare in domeniu (optional) ;
– prezenta la timp la lucru , in conditii apt de munca (fara urme de alcool);
– preferabil sa locuiasca in Galati ( NU oferim cazare);
– dorinta de munca ;
– initiativa la locul de munca;
– capacitate de lucru in echipa;
– seriozitate si respect.

Locuri limitate! Grabiti-va !

Pentru detalii sunati la nr. indicat pe site.

Categoriile job-urilor: Lucru in Romania