• (+373) 22 999260

Mecanici in Anglia / Механики в Англию

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsБирмингем, England, Великобритания Postat pe: 11.01.2018

Descrierea Jobului:

Companie in cautare de mecanici calificati.
Locatie Birmingham

Cerinte
Cetatenie UE
Mecanici calificati
Harnici, constiinciosi si cu cunostinte bune de mecanica

Am vrea sa auzim despre dumneavoastra daca aveti urmatoarele calitati:
Sunteti mecanic calificat
Sunteti motivat, harnic, fiabil și un muncitor entuziast de echipă.
Experimentat in deservirea masinilor si microbuzelor
Cu accent puternic asupra sănătății și siguranței
Cu experiența făcând parte dintr-o echipă
Capabil să comunice clar și să construiască relații de lucru puternice
Pasionați de furnizarea consistentă a unui serviciu excelent pentru clienți
Nivel ridicat de energie asociat cu o atitudine pozitivă și profesională
Abilitatea de a lucra într-un mediu solicitant
Comunicare puternică și abilități interpersonale
Calm sub presiune și bucuros de provocare
Abilitatea de a învăța rapid
Remunerarea negociabilă pe baza competențelor și a experienței.

Program de munca 8AM-18PM cu 1 ora de pranz

cazare 65 pe saptamana
salariu 300-600 pe saptamana

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Business Auto, Service Auto Lucru in EuropaLucru in strainatateLucru/Angajam in AngliaOferte de Munca