• (+373) 22 999260

Manager logist

Full-Time SV RODAX S.R.L – Postat de RodaxChișinău, Chișinău, Молдова Postat pe: 17.07.2017

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Cerințe:
– Studii superioare
– Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office)
– Cunoașterea obligatorie a limbilor română, rusă

Calificări de bază:
– Abilități în domeniul negocierilor în afaceri
– Gîndire analitică
– Capacitatea de a crea și dezvolta relații de lungă durată cu clienți
– Experienţa în domeniu transporturilor constituie un avantaj

Condiții de muncă:
– Program de lucru full-time, de la 09:00 pînă la 17:00
– Instruire și formare profesională la etapa inițială
– Pachet social standard

Требование к кандидату :
– Высшее образование
– Знание русского и румынского языков
– Уверенный пользователь ПК и MS Office

Является важным наличие таких качеств, как:
– Умение убеждать
– Наличие навыков ведения переговоров
– Умение логически четко, структурно и доступно формулировать свои мысли
– Хорошо поставленная, грамотная речь
– Опыт работы в транспортной сфере является преимуществом

Мы предлагаем следующие условия работы:
– 8-ми часовой рабочий день, 5 дней в неделю
– Первичное обучение новых сотрудников
– Полный социальный пакет
– Корпоративная связь.
SV RODAX S.R.L

Кишинёв, Moldova

079999788
Alexei

Categoriile job-urilor: Logistica, Vama, Depozit