• (+373) 22 999260

Lucru in Romania Hotel cameriste

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsJudețul Alba, Румыния Postat pe: 06.11.2017

Descrierea Jobului:

Angajatorul in cautare a 2 cameriste ,
care vor avea cazarea la hotel, 3 mese pe zi.

Locatia jud. Alba – Iulia

Cerinte
Apta de munca
Cetatenie MD sau RO
Experienta de munca de dorit

Programul si obligatii de munca :

Dimineata curatenie holuri ,receptie .
Masa .
Dupa ce se elibereaza camerele , curatenie in camere aspirat ,sters praful, sters in baie.
Cand se elibereaza o camera, curatenie de la 0 cu schimbat lenjerie , aspirat, sters mobila ,curatenie baie ,sters tot, dezinfectat, cum se face la orice hotel.
Masa pranz .
Dupa masa se fac camerele care s-au eliberat .
Seara cam 2-3 ore la spalat vase, prin rotatie, se sterge la piscina.
Masa de seara.

Salariu
2500 lei netto pe luna.
Daca suntem multumiti si lucreaza foarte bine se acorda bonusuri 300 de lei.

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD Viber, whatsapp

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in EuropaLucru in Romania