• (+373) 22 999260

Lucru in Romania Hotel bucatar, ajutor bucatar

Full-Time EasyJobsPitești, Județul Argeș, Румыния Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Hotel din Regiunea Pitetsti in cautare de:

bucatar,

ajutor bucatar

 -atributiile casnice:ce face orice bucatar definit de meserie:pregatire mancare, necesar materii prime,etc

-Programul de lucru este intre 8-10 ore/zi,in special in zile de vineri si sambata,in restul saptamanii nu avem decat 2-3 mese pe zi.O zi pe saptamana este libera.

-Salariul este in functie de pregatirea profesionala a bucatarului si in functie de recomadarile dvs. Cu bonusuri de performanta,poate castiga pana la 1000 euro/luna.

-Locuiesc la noi in hotel,conditii de 4 stele, sau daca prefera, inchiriem un apartament pe cheltuiala noastra.Cazarea si masa sunt oferite gratuit.

Cerinte

Cetatenie MD sau RO

Experienta in domeniu

Cazare si masa gratuita

Mun .Chisinau, blvd. Dacia 10А

Licenta Seria A MMII nr.045464

Tel.: +373 (022) 99-92-60

Mob.: +373 60432481

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in EuropaLucru in RomaniaLucru in strainatate