Lucru in Olanda fabrica de preclucrare a carnii/ Работа в Голландии переработка мяса

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsNijkerk, Gelderland, Нидерланды Postat pe: 19.01.2018

Descrierea Jobului:

ГРАЖДАНСТВО ЕС

Описание позиции:
Производственные предприятия по переработке куриной продукции (v), 40 часов в неделю
место работы Nijkerk
Организация

динамичная компания по переработке курицы, базирующаяся в Нийкерке.
имеет более чем 100-летний опыт работы с куриными продуктами, свежими и
замораженными.

Обязанности
В качестве производственного работника в основном упаковка курицы
грудинки, удаление филе и дальнейшие производственные работы.

Ваш профиль
• Вы должны быть мобильны.
• Хорошее физичесское здоровье.
• желателен английский язык.
• Возможность справиться с трудностями работы.
Продолжительность вакансии или постоянная работа: долгосрочная
Почасовая ставка:
Прибыль брутто в час
Первое полугодие: є 9.60
Через полгода: є 10.00
Оплата еженедельно

CETATENIE UE

Descriere a pozitiei:
Industria de prelucrare a puiilor (v), 40 de ore pe săptămână
Locul de munca Nijkerk

Organizația

O companie dinamică de prelucrare a puiului, cu sediul în Nijkerk.
Mai mult de 100 de ani de experiență cu produse de pui, proaspete și
îngheţat.

Functia
În calitate de lucrător în producție sunteți, în principal, responsabili pentru impachetarea de pui
, îndepărtarea fileului și fileurilor și a altor activități de producție.

Profilul tau

• Sa fii flexibil.
• Fizic rezistent.
• de dorit limba engleză.
• Capacitatea de a face față presiunii de lucru.
Durata vacanței sau locul de muncă permanent: pe termen lung
Salariu la ora:
Rezultatul brut pe oră
Prima jumătate a anului: 9,60
După o jumătate de an: 10.00
Se achita saptamanal

Categoriile job-urilor: Lucru in EuropaLucru in Olanda