Lucru in Marea Britanie la depozite contract de munca / Работа в Великобритании склады рабочий контракт

Full-Time EasyJobsНортгемптон, England, Великобритания Postat pe: 15.02.2018

Descrierea Jobului:

Operator depozite in Marea Britanie,
locatia Corby, Northampton.

Cerinte:
-pasaport romanesc sau bulgar;
-cunostiinte de limba engleza nivel de baza; sau rusa

Obligatiuni
OPERATOR AMBALAT, SORTAT, DEPOZITAT PRODUSE ALIMENTARE

ARGOS, CEVA, WINCANTON, MORRISONS, PUREDRIVE, WESTLAND, DHL, TNT, OCADO

Avantaje:
– Pot aplica atat domnii cat si doamnele si perechi;
– Contract de munca nedeterminat
– Salariul: de la 7.5 lire/ora (1200 – 1300 lire/luna) se lucreaza 38-45ore de munca /saptamana;5 zile lucratoare standart
– Cazarea aranjata contra sumei de 65- 70 gbp/ saptamana, se achita direct proprietarului saptamanal

ТРЕБУЮТСЯ РАБОТНИКИ НА Склады Фабрики в Великобритании
место работы Corby, Northampton.

ARGOS, CEVA, WINCANTON, MORRISONS, PUREDRIVE, WESTLAND, DHL, TNT,OCADO

Требования
Паспорт ЕС
Английский мнимальный

Основные обязанности:
упаковка продукции, одежды, чипсов и других рассыпчатых НА ЛИНИИ ПРОИЗВОДСТВА

Зарплата
от 7,5 £/hr в зависимости от смены и выполнения нормы

Working hour 9.5-12 hr/day в зависимости от смены

Еда не включена

Расстояние до работы 6-7 miles

Проживание
Предоставляется
Иметь постельное белье; теплую одежду
Проживание £65-70 неделя оплачивается за 2 недели вперед
Начало работы в течении 7 дней
Гарантированная встреча в аэропорту

Mun .Chisinau, blvd. Dacia 10А

Licenta Seria A MMII nr.045464

Tel.: +373 (022) 99-92-60

Mob.: +373 60432481 viber, whatsapp

e-mail: office@easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Altele Logistica, Vama, Depozit Lucru in EuropaLucru in strainatateLucru/Angajam in AngliaOferte de Munca