• (+373) 22 999260

Lucru in Romania Inginer Proiectant Instalatii

Full-Time EasyJobsBucurești, Municipiul București, Румыния Postat pe: 06.04.2016

Descrierea Jobului:

Cerinţe (descrierea candidatului ideal)

1. Proiecteaza instalatii sanitare/electrice/HVAC pentru fazele SF, PAC, PT, DDE;

2. Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize;

3. Identificare solutiilor tehnice si translatarea acestora in sistem legislativ (Verificare si incadrare in sistemul legislativ )Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite;

4. realizeaza breviare de calcul incadrate in cadrul legislativ astfel incat se pot dimensionare echipamente sau constructii auxiliare functionarii sistemului propus

5. Întocmeşte graficele de verificare pe faze tehnologice de execuţie în funcţie de fazele determinante stabilite

6. Calculează sau apreciază corect realizarea în timp a operațiunilor, fazelor şi a etapelor tehnologice ale proiectului.

7. asigura livrabile de tip parti desenate pentru a transmite teme de proiectare celorlate specialitati (Arhitectura, structura)

8. Verifica impreuna cu Managerul Exexutiv direct integrabilitatea in practica a proiectelor.

Descrierea jobului oferit in cadrul societăţii (responsabilităţile viitorului angajat)

Experienta de minim 3 ani pe un post similar;

Cunoasterea avansata a domeniului proiectarii de instalatii pentru constructii civile si industriale, cladiri medii si inalte;

Absolvent de facultate cu profil tehnic de specialitate (instalatii pentru constructii);

Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica folosind softul AutoCAD; Cunostinte de Dialux medii sau avansate;

Cunostinte MS Office nivel avansat;

Persoanele cointeresate sa trimita cv pe mail office@easyjobs.md

Mun .Chisinau, blvd. Dacia 10А

Licenta Seria A MMII nr.045464

Tel.: +373 (022) 99-92-60

Mob.: +373 60432481

Categoriile job-urilor: Inginer-Constructor Inginerie Lucru in EuropaLucru in RomaniaLucru in strainatateOferte de Munca