• (+373) 22 999260

Lucru in Anglia constructii / Работа в Англии стройка

Full-Time EasyJobsKilsby, England, Великобритания Postat pe: 28.09.2018

Descrierea Jobului:

Prefabricate de beton
Steelfixers

Locatia
Bison UK – Anglia

Cerinte
Cetatenie UE
Experienta in domeniu minim 2 ani
1 persoana în grup necesită cunostinte de limba engleză
A citi desen de asamblare și a lega barele

Salariu si ore de munca
45 de ore
325 de lire sterline pe saptamana plus hols. € 366 pe săptămână
€ 1586 pe lună aproximativ

20 zile de concediu

Cazarea și transportul sunt oferite la £ 65 pe săptămână

Арматурщик

Место работы

Требования
Гражданство ЕС
Опыт работы минимум 2 года
Уметь читать чертеж и закреплять арматуру
1 человек в группе требует знания английского языка

Зарплата и часы работы
45 часов
325 фунтов в неделю плюс плюс. 366 евро в неделю
€ 1586 в месяц примерно

20 дней отпуска

Проживание и транспорт предлагаются по 65 фунтов стерлингов в неделю

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD Viber, whatsapp

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Constructii si Arhitectura Lucru in EuropaLucru/Angajam in Anglia