• (+373) 22 999260

Lucru in Hotel Romania Bistrita

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsBistrița, Județul Bistrița-Năsăud, Румыния Postat pe: 24.05.2017

Descrierea Jobului:

Hotel din Judetul Bistrita

in cautare de lucratori

Cerinte
cetatenie RM
bucatari
cu experienta sau fara

Locurile de munca disponibile ar fi urmatoarele :
– Bucatareasa ( e nevoie de calificare )
– Ospatara ( se poate califica la locul de munca )
– Camerista ( se poate califica la locul de munca )

Oferim contract de munca pe o perioada nedeterminta , cazare si masa .

1. Bucatareasa – 1500 lei net- cazare si o masa gratuita
2. Camerista – 1400 lei net – cazare si o masa gratuita
3. Ospatara – 1400 lei net- cazare si o masa gratuita

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in EuropaLucru in RomaniaLucru in strainatateOferte de MuncaTurism si afaceri hoteliere