• (+373) 22 999260

Lucru in Germania Mecanic automobile

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsUnterensingen, Baden-Württemberg, Германия Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Locul de munca: Baden- Wrttemberg (Germania)

Descrierea postului:
Gama completa de lucrari aferente mecanizarii auto: demontarea si montarea motorului, servisarea, repararea cutiei de viteze, centurii de sincronizare (dintate).
Repararea sistemului de suspensie, franelor, etc.
Automobilele reparate vor fi de marca VW, Audi, Skoda, Seat.
Munca in atelier de reparare.

Cerinţe:
Catatenie UE
Experiență de munca pe un post similar.
Nivel comunicativ al limbii germane.
Cunostinte de mecanic auto in special mecanica automobilelor din grupa VW.
Acuratete, precizie si capacitatea de analiza.
Masina personala.
Disponibilitate si dorinta de a lucra

Oferim:
Salariu atractiv in valoare de 2000 euro/lunar.net
Contract cu firma din Germania
Asigurare garantată.
Contract pe o perioada lunga de timp.
Cazare asigurata, total echipata, cate 10-20 euro/zi.
Consultant la distanta pe toata durata proiectului
Garantat 35 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
Haine de lucru si echipament pentru muncă.

Viber , whatsapp for UK +447405577026

Viber, whatsapp for all + 40746188488

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Business Auto, Service Auto Lucru in EuropaLucru in GermaniaLucru in strainatateOferte de Munca