• (+373) 22 999260

Lucru in constructii Germania/ Работа на стройке Германия

Full-Time EasyJobsOriunde Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Se cauta: montatori si instalatori

– constructori este obligatoriu permisul de conducere și a cetățeniei UE.

Se ofera:

– angajarea oficiala.

– Programul de lucru regulate.

– Salariu in functie de calificare. 1000-2000 eu

înregistrarea oficială, asigurare medicală completă pachet social, garantie socială, angajamente de pensii,

Cazare.

Uniforme.

cerințele:

– obligatoriu permisul de conducere

– sunt considerați candidați numai:

Cetățenia UE

-cu experiență

– fizic puternic

– fără obiceiuri proaste

trimite CV-ul pe e-mail indicat cu rezumat:

1) Cetățenia

2) Vârsta

3) starea civilă

4) Numărul de telefon

5) adresa de e-mail

6) educație experiență și abilități Profesionale

7) nivelul de competență în limba germană

8) poza

Se asigurara documente si cazare

Требуются: монтажники — строители

Обязательное наличие водительских прав и гражданства EU. Мы предлагаем:

— Официальное трудоустройство.

— Стабильный рабочий график.

— Заработная плата в зависимости от квалификации. 1000-2000 еу

Официальное оформление, полный соц пакет медицинское страхование, социальная гарантия, пенсионные начисления,

Проживание.

Униформа.

Наши требования:

— Обязательное наличие водительских прав

— Рассматриваются кандидатуры только: Гражданство ЕС/EU — с опытом работы

— физический крепкий

— без вредных привычек

CV присылать на электронную почту указав в резюме:

1) Гражданство

2) Возраст

3) семейное положение

4) номер телефона

5) адрес электронной почты

6) образование проф опыт и навыки

7) уровень владения немецким языком

8) фото

помощь c документами жильем обеспечиваем

Licenta Seria A MMII nr.045464

Tel.: +373 (022) 99-92-60

Mob.: +373 60432481

e-mail: office@easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Constructii si Arhitectura Lucru in EuropaLucru in GermaniaLucru in strainatateOferte de Munca