• (+373) 22 999260

Lucru in Belgia Sofer International C+E

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsЛьеж, Валлония, Бельгия Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Locul de lucru: Liege (Belgia)

Descrierea postului:

Munca intr-o firma de transport pe pozitia de sofer de camion (categorie – CE ).

Lucru pe camioane marca DAF euro 5 in Belgia, Franta, Germania si Danemarca
Responsabil pentru incarcarea si descarcarea bunurilor.(obiecte metalice, tip tit va fi prelata)

Cerinte:

Cetatenie UE

Carnet de sofer C + E valid. UE

Minimum 2 ani de experienta ca sofer international.

Cunostinte la nivel comunicativ a uneia dintre urmatoarele limbi: Engleza, Germana sau Franceza.

Card electronic.

Disponibilitate si corectitudine.

ADR-ul nu este necesar.

Oferim:

Salariu atractiv aproximativ de la 1700+ 300 euro net/luna + 55 euro net/zi diurna.

Asigurare garantata.

Consultant la distanta pe toata perioada contractului.

Sistem de lucru 2 luni cu 2 saptamani.

Unul dintre drumurile Romania – Belgia sau Belgia – Romania este decontat la salar de firma pana in suma de 120 euro.

Haine de lucru si echipament pentru muncă oferite de firma.

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in BelgiaLucru in EuropaLucru in strainatateSofer