• (+373) 22 999260

Lucru in Belgia Montator/Sudor

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsFleurus, Wallonie, Бельгия Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

(limba franceza)
Locul de munca: Fleurus (Belgia)

Descrierea postului:
Lucru intr-o companie implicată în producția și instalarea de linii de producție și de dispozitive de ridicare industriale.
Asamblarea, imbinarea, tăierea, decuparea și sudarea structurilor metalice.
Suspendarea și mutarea obiectelor cu macaraua.
Mutarea construcției cu ajutorul macaralei, etc.
Operare Nacele si motostivuitor tip Clark.
Sudarea elementelor din oțel și oțel inoxidabil cu o grosime de intre 3 si 10 mm cu electrodul (MMA).
Lucru la înălțime.

Cerinte:
Cetatenie UE
Experienta de lucru pe o poziție similară.
Nivel comunicativ de limba franceză.
Cunostinte de desen tehnic.
Cunoașterea tehnicilor, reguli de manipulare, realizarea elementelor constructiei.
Operarea Nacelelor si a motostivuitorului tip Clark
Abilitatea de a opera manipulatorul telescopic Manitou este un atuu.
Fara frica de înălțimi
Forta fizica, rezistenta la zgomot și de stres.
Fara alergii.

Oferim:
Salariu atractiv.de 10 euro net/h
Munca pe termen lung într-o companie de renume.
Apartament gratuit, complet echipat.
Asigurare garantată.
Înapoierea costurilor de depreciere a vehiculului și naveta.
Garantat 40 de ore de munca pe săptămână. (posibilitate de ore suplimentare)
Haine si echipament de lucru.

Viber , whatsapp for UK +447405577026

Viber, whatsapp for all + 40746188488

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Constructii si Arhitectura Lucru in BelgiaLucru in EuropaLucru in strainatateOferte de Munca