• (+373) 22 999260

Lucru in Belgia Mecanic masini transportoare

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsFleurus, Wallonie, Бельгия Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Locul de munca: Fleurus (Belgia)

Descrierea postului:
Conservare/intretinere/reparatii electromecanice a masinilor transportoare.
Munca pe masini transportoare: cu curea, cu lanturi, cu suruburi si vertical.
Configurare, instalare si conectare role, roti si roti dintate.
Verificarea fluxului de curent in dispozitivele masinilor transportoare.
Caratul incarcaturii grele si fixarea acestora la benzile transportoare..
Munca pe santier in Belgia.

Cerinţe:
Experiență de munca pe un post similar.
Nivel comunicativ al limbii franceze.
Cunostinte de electromecanica in special mecanica masinilor transportoare.
Abilitatea de a rezolva problemele technice in legatura cu masinile transportoare.
Putere fizica.
Acuratete, precizie si capacitatea de analiza.
Masina personala este un atuu.

Oferim:
Salariu atractiv.de 10 euro net/h
Apartament gratuit, complet echipat.
Asigurare garantată.
Consultant la distanta pe toata durata proiectului
Posibilitatea de a primi bani in avans in primele 2 luni de lucru.
Garantat 40 ore de munca pe saptamana cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare.
Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
Haine de lucru si echipament pentru muncă.
Asistență în organizarea drumului în Belgia.

Viber , whatsapp for UK +447405577026

Viber, whatsapp for all + 40746188488

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Lucru in BelgiaLucru in EuropaLucru in strainatateOferte de MuncaTransport