• (+373) 22 999260

Lucru in Belgia Electrician

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsMaasmechelen, Vlaanderen, Бельгия Postat pe: 16.01.2017

Descrierea Jobului:

Electrician
Locul de munca: Maasmechelen (Belgia)
Descrierea postului:
Montarea echipamentelor electrice în clădiri publice (spitale, hoteluri, magazine, etc.).
Pregatirea și montajul instalațiilor electrice în clădiri rezidențiale (apartamente)
Instalare sisteme de iluminat, switch-uri, conectori, prize electrice, cutii electrice, etc.
Faurirea canalelor in perete pentru instalatia electrica, tragerea cablurilor, umplerea canalelor din pereti provocate si finisarea acestora.
Cerinte:
Cetatenie UE
Experienta: minim 3 ani de lucru pe un post similar.
Cunoștințe la nivel comunicativ de limba engleză.
Abilitatea de a citi desene (planuri) tehnice.
Permisul de conducere categoria B si masina personala sunt un atuu.
Rezistență fizică și rapiditate în luarea deciziilor.
Motivatie si dinamism la locul de munca.
Va oferim:
Salariu atractiv 10 euro net/h.
Apartament gratuit, complet echipat.
Asigurare garantata.
Munca pentru o perioada lunga de timp
Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.
Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.
Garantat 40 ore de munca pe saptamana.
Haine de lucru si echipament pentru muncă
Informații suplimentare:
Data inceperii: cat mai curand posibil!!!

Viber , whatsapp for UK +447405577026

Viber, whatsapp for all + 40746188488

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Constructii si Arhitectura Electronice Lucru in BelgiaLucru in EuropaLucru in strainatateOferte de Munca