• (+373) 22 999260

Logist,dispatcher,transport manager,coordonator

Full-Time Carbivtir Company SRL – Postat de Ion bivolOriunde Postat pe: 12.10.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Compania de transport este in cautare de coordonator de camioane (dispecer) cu urmatoarele cerinte:
– Capacitati bune de comunicare si scris in Engleza/Romana obligatoriu avantaj Germana
– Experienta de lucru in domeniul transportului international sau logistica
Cunoasterea legislatiilor in vigoare si a modului de utilizare a tahografului.
– Procesarea si planificarea comenzilor de transport.
– Negocierea cu soferii.
– Serviciu clienti impecabil.
Comenzile de transport sunt pe baza de contract fix.
Salariul de la 8000-25000 lei
Persoanele interesate pot trimite CV (cu poza) la adresa
bigritransinc@gmail.com
sau Viber:+13219482601

Categoriile job-urilor: Logistica, Vama, Depozit