• (+373) 22 999260

Director Departament Marketing !

Full-Time Bisar – Postat de Anna HROriunde Postat pe: 15.10.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Sarcini:

Crearea propriei echipe de marketing ,
precum coordonarea continuă a activităţii lor
desfășurarea unor evenimente de conștientizare publică
participarea la evenimente profesionale
promovarea serviciilor partenerilor noștri

Condițiile de muncă:
Salariu atractiv plus bonusuri;
Pachet de beneficii;
Pachet social;
Condiții de muncă excelente într-o echipă profesionistă, tânără și prietenoasă;
Posibilitatea de dezvoltare profesională și personală.

Constituie avantaj:

experienţă în vânzări
cunoştinţe de bază în domeniul management
experienţă de reprezentant teritorial sau de lider
nivel ridicat de energie, perseverenta si incredere in sine;
spirit organizat, independenta si autoasumare in atingerea obiectivelor profesionale

P.S CV-urile în limba engleză nu vor fi acceptate se primesс CV doar în limba romană !

Categoriile job-urilor: Marketing, Publicitate, PR