Despatcher, call centre operator, customer care representative, logistic manager

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsChișinău, Chișinău, Молдова Postat pe: 27.04.2018

Descrierea Jobului:

Postul de munca

Despatcher,
call centre operator,
customer care representative,
logistic manager

Obligatii

Lucrul consta în comunicarea cu clienții pe site, sms, telefon și e-mail.
Crearea și ajustarea traseelor pentru ziua urmatoare (sistemul face automat, trebuie doar controlat)
Se ofera training

Cerinte

-Băieți și fete între 18 și 40.

-Cunoștințe foarte bune de engleza

-Experienta în domeniul logistica sau transport prezintă un avantaj

-sa învețe ușor și repede și sa poată lua decizii în timp record

-sa fie în stare sa proceseze volum mare de informație

-sa învețe sa muncească repede

-Disciplinat, devotat, binevoitor, orientat spre a oferi service de calitate

-lucru în ture, de tot sunt cateva tipuri, 8-18, 14-24, sau 9-23 2 zile muncesc 2 zile pauza.

-salariu între 6 și 20. 6 e salariul de baza în rest sunt bonusuri de performanta.

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD Viber, whatsapp

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Logistica, Vama, Depozit Lucru in EuropaOferte de Munca