• (+373) 22 999260

Consultant Vânzări

Full-Time „ACCEMOB GRUP” SRL – Postat de ACCEMOB GRUPOriunde Postat pe: 21.03.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Compania “ACCEMOB GRUP” SRL, lider recunoscut in vînzarea accesoriilor pentru mobiliă, este in căutarea unui nou coleg pentru funcţia de Consultant Vânzări.
Ce căutăm:
– cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă;
– cunoaşterea calculatorului (MS Office, Internet)
– cunoașterea programului 1C ar constitui un avantaj
– abilităţi de comunicare
– abilităţi de prezentare
– experienţă de lucru în vânzări (1-2 ani) ar constitui un avantaj

Ce îţi oferim:

– salariu motivant
– o experienţă unică de învăţare şi de dezvoltare profesională
echipa profesionista, dinamică și colegiala
– posibilităţi de creştere în carieră
Dacă te-ai regasit printre rîndurile de mai sus, expediază CV-ul şi/sau scrisoarea de intenţie la adresa: sebas.hrm@yahoo.com
Detalii la nr. tel: 062190433
Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!

Categoriile job-urilor: Comert, Vinzari