Constructori diferite domenii ( calificati si necalificati ) in Romania

Full-Time EasyJobs – Postat de EasyJobsBucurești, Municipiul București, Румыния Postat pe: 10.03.2018

Descrierea Jobului:

Companie de constructii in cautare de muncitori necalificați cu experiență minimă de 1 an pe șantiere sau muncitori cu o bună condiție fizică ce doresc să învețe.

Căutăm:
1. Zidari – 10 persoane
2. Zugravi faiantari – 10 perosane
3. Faiantari – 10 perosoane
4. Dulgheri
5,Electricieni pentru Cladiri

Oferim:
– salariul minim de 4000 roni pe luna net pentru cei ce trec de perioada de probă

Programul de lucru e de luni până vineri de la 7 la 16, cu o pauză minimă de 1 oră (13-14)

– plata salariului de 2 ori/lună (15-30) ale fiecărei luni.
– calificare la locul de muncă pentru cei ce trec de probele finale, după 90 de zile de la angajare
– acte legale pentru cei ce rămân să lucreze in firma
– acte temporare pentru toți cei selectați, cei rămași la final vor avea, pe lângă contract de muncă pe perioadă nedeterminată și asigurare medicală, sprijin să-si aducă familiile în Romania.
– posibilitatea de a fi detașați în interesul serviciului și alte locații ale firmei, inclusiv în străinătate.
– salarii ce cresc gradual în funcția de performantele fiecărui muncitor.
– bonusuri în cash și bonuri de masă.

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Constructii si Arhitectura Lucru in EuropaLucru in RomaniaLucru in strainatate