BONA Nanny live-in PENTRU COPII IN FAMILIE LUCRU IN MAREA BRITANIE / НЯНЯ ПРИСМОТР ЗА ДЕТЬМИ В СЕМЬЕ РАБОТА В ВЕЛИКОБРИТАНИИ

Full-Time EasyJobsЛондон, England, Великобритания Postat pe: 15.09.2016

Descrierea Jobului:

CERINTE
CETATENIE UE ( RO sau BG)
LIMBA ENGLEZA LA NIVEL MINIM
EXPERIENTA DE MUNCA ESTE O OPORTUNITATE

SALARIU
DE LA 120-250 GBP PE SAPTAMANA

CAZARE
IN FAMILIE

OBLIGATIUNI
A AVEA GRIJA DE COPIL SI ALTE SERVICII AFERENTE

ТРЕБОВАНИЯ
ГРАЖДАНСТВО ЕС (РО или БГ)
АНГЛИЙСКИЙ ЯЗЫК МИНИМАЛЬНЫЙ
ОПЫТ РАБОТЫ ПРИВЕТСТВУЕТСЯ

ОБЯЗАННОСТИ
УХОД ЗА ДЕТЬМИ И ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСЛУГИ ПО ДОМУ

ЗАРПЛАТА
ОТ 120-250 GBP В НЕДЕЛЮ

ПРОЖИВАНИЕ
В СЕМЬЕ

1.Se cauta Nanny live-in in Gillingham. Sunt 2 copii (5 ani baietelul si 3 ani fetita). Program de munca de luni pina sambata. Salariul intre 120-150 lire pe saptamana.
2.Se cauta Nanny live-in in in Northampton. Sunt 3 copii (11 ani baietelul, 5 ani fetita, 2 ani fetita)..
3.Se cauta Nanny live-in in suburbia Londrei, New Malden. Sunt 2 copii (13 si 7 ani ) . Limba engleza la nivel conversational este obligatorie.
4.Se cauta Nanny live-in sau live-out in Dartford. Sunt 2 copii (baietelul 7 ani, fetita 5 ani). Program de lucru de luni pina sambata 7am-7pm. Salariul 130 pe sapamana.
5.Se cauta Nanny live-in in Edgware, Londra. Un copil (fetita 2 ani). Program de lucru 35-40 ore pe saptamana, dar flexibil (in dependenta de job-ul mamicii). Salariul 150 lire pe saptamana. Limba engleza la nivel conversational este obligatorie.
6.Se cauta nanny live-in in Romford, Londra. Sunt 2 copii (fetita 5 ani, baietel sun un an). Camera se imparte cu fetita. Programul de lucru de luni pina sambata, 07:00-19:30. Salariul 380-400 lire pe luna.
7.Se cauta nanny live-in in Rochester. Sunt 3 copi (fetite 7 si 5 ani, baietel 1 an). Program de lucru de luni pina sambata. Salariul intre 140-150 pe saptamana. Varsta 40-45
8.Se cauta nanny live-in in Aberdeen (Scotia). Sunt 2 copii (baietel 5 ani, fetita 18 luni). Se prefer doamna matura cu varsta peste 40 de ani care vorbeste engleza cel putin la nivel conversational. Salariul 150 lire pe saptamana.
9.Se cauta nanny live-in in Telford. Un copil (baietel 17 luni) care merge la gradinita de doua ori pe saptamana. Program de munca Duminica – Luni de la 7:30 pina la 18:00. Sambata zi libera. Ture de noapte ocazionale. Salariul 130-140 lire pe saptamana. Varsta 35+
10.Se cauta nanny live-in in Edmonton, Londra. Sunt doi copii (fetite 7 si 3 ani). Se cere limba engleza la nivel cel putin de incepator si permis de conducere. Lucru prin casa – minimal. Salariul 130+ pe saptamana (in dependenta de nivelul de limba engleza).
11.Se cauta nanny live-in sau live out in Colindale, Londra. Sunt doi copii (baietel 6 ani si fetita 2 ani). Pentru live-in se ofera 130 lire pe saptamana, pentru live-out 180 lire pe saptamana.

Categoriile job-urilor: Industrie Lucru in EuropaLucru in strainatateLucru/Angajam in AngliaOferte de Munca