• (+373) 22 999260

Agent de vinzari

Part-Time I.C.S. Top-Shop Studio-Moderna – Postat de Studio_modernaChișinău, Chișinău, Молдавия Postat pe: 17.09.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Ești în căutarea unui loc de muncă part-time, atunci suntem nerăbdatori să te cunoaştem!
Vino în echipa noastră Studio Moderna și alătură-te echipei de operatori Call-Centre, care se bucură de un progres zilnic profesional și o experiență frumoasă!

De ce beneficiezi? Evident că de:
– Un salariu motivant;
– Un program flexibil (ai la discreția ta să-ți planifici singur orele de muncă :))
– Contract individual de muncă împreună cu pachetul social;
– O echipă tânără, ambițioasă și friendly;
– O ambianță plăcută într-un oficiu nou;
– Ceai și pauze „dulci” de relaxare :)
– Team building-uri și corporative vesele, alături de multe alte surprize captivante!

Dar, iată care sunt cerințele față de noii noștri colegi:
– Vorbirea fluentă în limba română și rusă (altă limbă constituie un avantaj);
– Abilități de comunicare și negociere;
– Efectuarea apelurilor telefonice;
– Cunoştinte operare PC (calculatorul);
– Abilități de organizare / stabilirea scopurilor în ordinea priorităților.

Unde ne afltăm: Kentford, Chişinău;
Cum puteți face parte din echipă: Expediază CV-ul la adresa: angajat@studio-moderna.com sau telefonează-ne pentru mai multe detalii!
Telefon: +37379809177 | +3739401087

Categoriile job-urilor: Comert, Vinzari
Tipurile job-urilor: Part-Time.