• (+373) 22 999260

Agent de Turism

Full-Time Paralela 45 – Postat de Easy TravelOriunde Postat pe: 25.06.2018

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant.

Descrierea Jobului:

Paralela 45 Molturism SRL angajează AGENT DE TURISM.

Cerinţe:
– Studii superioare (finalizate sau care urmeaza sa fie finalizate anul curent)
– Studiile superioare in turism sau detinerea unui certificat de turism categoria A/B reprezinta un avantaj, insa nu sunt obligatorii
– Cunoaşterea limbilor: română, rusă, engleză
– Cunoştinţe şi aplicare PC MS Office
Atribuţiile funcţionale:
– Comunică cu clienţii pentru a elabora o ofertă competitivă.
– Efectuează şi gestionează comenzi în sistemele de rezervări proprii cât şi ale partenerilor.
– Urmăreşte în permanentă ofertele firmelor concurente de pe piaţă.
– Se asigură de dezvoltarea unor bune relaţii de colaborare cu reprezentanţii agenţiilor de turism şi a celorlalţi operatori de turism.
– Participă la întrunirile şi târgurile periodice ale operatorilor de turism.
– Verifică corectitudinea întocmirii documentelor financiare.
– Recepţionează şi soluţionează prompt reclamaţiile clienţilor.
Compania oferă:
– Salariu atractiv;
– Pachet social complet;
– Loc de muncă confortabil în cadrul unei companii în plin proces de dezvoltare;
– Birou de activitate în centrul oraşului;
– Telefon mobil;
– Training-uri de perfecționare în domeniu, seminare;
– Excursii, info-tur, întâlniri corporative în afara ţării.

Dacă eşti interesat de un loc de muncă stabil, trimite CV-ul tau la adresa de e-mail catalina.adam@paralela45.md sau vino în agenţie pe Strada V. Alecsandri 129 nr. 3A, Chişinău.

Info de contact:
Tel.: +373 67 352845
+373 69 479082

Categoriile job-urilor: Turism si afaceri hoteliere