Работа Германии и других странах Европы/ Lucru in Germania si alte tari UE

Full-Time EasyJobsMünchen, Bayern, Германия Postat pe: 05.07.2018

Descrierea Jobului:

Агенство в поиске работников в Германию и другие страны Европы

Требования:

1. Паспорт -ЕС!!!

2. Знание немецкого или английский на элементарном уровне

Работа в Баварии, и в других землях Германии и странах Европы

Зарплата

от 1200 еу в месяц

Проживание и питание бесплатно

Обязанности

Уход за пожилыми людьми.

Поднять,умыть,причесать, поменять памперс , накормить,убрать дом и тд.

оказание медицинских услуг ( массаж,уколы и т.д.)-строго запрещено!

Agentie in cautare de lucratori in Germania si alate tari din UE

Cerinte
Cetatenie UE
Limba germana sau engleza elementar

Locatia – Bavaria si alte localitati

Salariu
de la 1200 eu

Cazare si mancarea gratis

Responsabilitati
Ingrijire dupa batrani
Ridicare, spalare, cheptanare, schimb de pampers, pregatirea mancarii, curatenie etc.
acordarea serviciilor medicale ( masaj, injectie etc.) – interzis

Tel.: +373 (022) 99-92-60 MD office

Mob.: +373 60432481 MD Viber, whatsapp

e-mail: office@easyjobs.md

web: http://www.easyjobs.md

skype easyjobs.md

Categoriile job-urilor: Ingrijire dupa batrini (Social care) Lucru in EuropaLucru in Germania